محصولات

نفت و گاز

نفت و گاز یک دارایی ارزشمند برای تجارت است. در کارگزاری فارکسر نفت خام و گاز طبیعی بازار نایمکس (از طریق CFD) را به صورت آنلاین در بازارهای جهانی با ارزهای مختلف معامله کنید. قیمت نفت و سایر انرژی ها به میزان عرضه و تقاضا، روند اقتصاد جهانی، تاثیرات سیاسی و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نوسانات قیمت نفت یا به عبارتی طلای سیاه در بازار، فرصت های زیادی برای معامله گران جهت کسب درآمد ایجاد می نماید.”

طلا و نقره

طلا و نقره تاریخی طولانی داشته و به عنوان نماد ثروت و ارزش استفاده می شود. از آغاز اکتشاف، سمبلی برای ثروت و تضمینی برای قدرت بوده است. وقتی بازارهای مالی متلاطم یا در رکود اقتصادی هستند، معاملات طلا به عنوان مانعی علیه بی ثباتی بین المللی توصیه می گردد و هم اکنون به عنوان یکی از کالاهای پرطرفدار معاملاتی در بازار فارکس محسوب می شود. فارکسر معاملات طلا و نقره نقدی را به عنوان فلزات گرانبها (قیمتی) در محصولات خود از طریق نرم افزار معاملاتی فارکسر5 (متاتریدر 5) ارائه مینماید.”

فارکس (ارزها)

فارکس ( بازار مبادلات ارزهای خارجی) یک بازار بین بانکی بین المللی است که در سال ۱۹۷۱ زمانی که تجارت جهانی از نرخ مبادلات ارز ثابت به نرخ مبادلات ارز شناور تغییر کرد شکل گرفت.
کارگزاری فارکسر پیشرو در ارائه خدمات مالی با هدف تبدیل بازار فارکس به محیطی امن جهت فعالیت معامله گران و سرمایه گذاران تازه کار و حرفه ای در سال ۲۰۰۴ در کشور آمریکا تاسیس شده و پس از آن با بسط و توسعه خدمات و محصولات خود هم اکنون به ارائه بیش از ۲۸ جفت ارز پرطرفدار معاملاتی می پردازد.

فرم ها

آموزش تلفنی
درخواست اطلاعات
درخواست تماس
معرف فارکسر IB
چرا کارگزاری فارکسر؟
۴۰ دلیل برای انتخاب فارکسر
فارکس چیست؟
ضریب اهرمی چیست؟
ماجراهای نادر و نعمت
تجربه عملی رایگان حساب تمرینی
دانلود رایگان نرم افزار فارکسر ۵

درباره ما

 درباره ما 

اخبار کارگزاری فارکسر
پیش بینی روزانه
پیش بینی هفتگی
آموزش هفتگی